درباره امان

امان در یک نگاه

با امان بیشتر آشنا شویم:

هسته اصلی شرکت پیشگامان امنآرمان در سال 1399 و به همت تنی چند از فارغ‌التحصیلان ممتاز رشته فناوری اطلاعات (گرایش امنیت اطلاعات)، مهندس کامپیوتر، رشته برق (گرایش کنترل) دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشگاه صنعتی شریف  و دانشگاه علم و صنعت شکل گرفت. شرکت پیشگامان امن آرمان با نام اختصاری «امان»، با استعانت از خداوند متعال و به‌منظور صیانت از سرمایه‌های عملیاتی و اطلاعاتی کشور، رسالت خویش را ارائه خدمات و محصولات بسیار باکیفیت در حوزه‌های امنیت سایبری فناوری‌های عملیات (OT)، ارتباطات و اطلاعات (ICT) با تمرکز ویژه بر روی امنیت سامانه‌های کنترل و اتوماسیون صنعتی، سامانه‌های  اسکادا و نظارت، تله‌متری، دیسپاچینگ و سامانه‌های حفاظت صنعتی می‌داند. امان جهت تحقق این رسالت، به‌کارگیری نیروهای متعهد و متخصص و طراحی، ارائه و بهره‌گیری از متدولوژی‌های بدیع و نوآورانه مدیریت مخاطرات و ارتقاء امنیت سایبری صنعتی را در دستور کار خود قرار داده است.

امان باهدف رفع بسیار تخصصی بخشی از نیازهای روزافزون اکوسیستم امنیت سایبر صنعتی کشور و باانگیزه پیشگام بودن در حوزه ارزیابی امنیتی، مدیریت مخاطرات سایبری و امن‌سازی سامانه‌های کنترل و اتوماسیون صنعتی در قالب شرکت سهامی خاص، در سال 1400 به ثبت رسید. امان که آرمانش امنیت است، از همان بدو تأسیس، جهت ارائه خدمات و محصولات امنیتی باکیفیت، دانش‌محور و صنعتی و ایجاد تکیه‌گاهی مطمئن در ارتقاء امنیت سایبری صنایع و زیرساخت‌های حیاتی کشور عزیزمان ایران به شکل فناور، مأموریت خویش را آغاز نمود.

ما به حول و قوه الهی بر آن هستیم که با گام‌هایی کوچک اما بسیار مستحکم و استوار، با اخلاق‌مداری و تکیه بر دانش فنی عمیق، با پشتکاری درخور، با افزایش قابلیت‌ها و توانمندی‌های تیمی، با ایده‌ها و طرح‌هایی نو، گام‌به‌گام ارائه خدمات و محصولات امنیتی شایسته به صنایع و زیرساخت‌های حیاتی صنعتی کشور را تسهیل نموده و تسریع نماییم. داشتن کارشناسان و پژوهشگرانی زبده و باانگیزه و متخصصانی کارآمد در شرکت و همچنین تعامل اثربخش با پژوهشگاه‌ها، ارگان‌های علمی و دانشگاهی کشور می‌تواند امان را به پیشگام امنیت فناوری عملیات در صنایع، زیرساخت‌های حیاتی صنعتی و سازمان‌های بالادستی مرتبط تبدیل نماید.

ما بر این باوریم که موفقیت امان در ارتقاء سطح کیفیت و کمیت خدمات و محصولات و افزایش سطح رضایت مشتریان و کارفرمایان محترم در گرو داشتن نیروهایی متعهد، اخلاق‌مدار و متخصص و توانمندسازی روزافزون آنهاست. همان‌طور که امروز شاهد اعتماد ارزشمند وزارت‌خانه‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌ها به امان هستیم، این مسیر زمینه‌ساز باور بیشتر و اعتماد روزافزون سازمان‌های بالادستی کشور و مدیران محترم این مجموعه‌ها به فعالیت‌های شرکت پیشگامان امنآرمان (امان) خواهد شد.

 ارزش‌های امان

این ما نیستیم که ارزش‌های «امان» را تعریف می‌کنیم بلکه این ارزش‌های «امان» است که «ما» را تعریف می‌کند. این ارزش‌ها همچون سیمرغ، نماد شرکت پیشگامان امنآرمان و سرلوحه تعاملات و کسب‌وکار ما است.

  • اخلاق‌مداری، صداقت، تعهد به کار باکیفیت
  • کسب‌وکار حلال
  • پیشگام در امنیت فناوری عملیات و متعهد به یادگیری به‌روز
  • کار گروهی اثربخش و چابک
AmanTeam
0
پروژه های اجرا شده
0
پروژهای در حال اجرا
0
آموزش های برگزار شده
0
خدمات قابل ارائه

مأموریت امان

امان با به‌کارگیری نیروهای متعهد و متخصص در حوزه امنیت سایبری فناوری عملیات و ارائه و بهره‌گیری از متدولوژی‌های بدیع و نوآورانه مدیریت مخاطرات و ارتقاء امنیت سایبری صنعتی در سطح علمی و عملی نخست جهانی، ارائه خدمات و محصولات بسیار باکیفیت را رسالت و تعهد خود می‌داند.

چشم‌انداز امان

پیشگام ارتقاء امنیت سایبری فناوری عملیات (OT) در صنایع و زیرساخت‌های حیاتی کشور از منظر کیفیت خدمات و محصولات و سهم از بازار

فیلم معرفی شرکت امان: